Перш за все, ми завжди готові піти на зустріч нашим покупцям. Та у своїй роботі керуємося також і чинним законодавством, відповідно до якого домашній текстиль, постільна білизна та рушники належать до виробів, які поверненню не підлягають.


Тим не менше, ми обміняємо куплений у нас товар або повернемо гроші в таких випадках:


1. Заводський брак

На жаль, завжди є ймовірність заводського браку. Якщо ви виявили брак, повідомте нам і не користуйтеся цим виробом. При наявності ідентичного, ми обміняємо бракований товар без зайвих питань протягом декількох днів. Або повернемо гроші, якщо такого товару не виявиться на складі .


2. Помилка з нашого боку

Всі ми люди, а тому помилки можливі. То ж якщо ви отримали товар відмінний від замовленого, відразу ж повідомте нам. Велике прохання не розкривати упаковку і не користуватися таким виробом.

Ми обміняємо товар, або повернемо гроші якщо такої можливості не буде. Усі витрати за пересилання в цьому випадку, візьмемо на себе.

Врахуйте, будь ласка, що претензії щодо товару приймаються лише в термін до двох тижнів (14 календарних днів) з моменту отримання вашого замовлення «на руки». Такий термін відповідає закону «Про захист прав споживачів». Переконливе прохання, перевіряйте замовлений товар і його відповідність приведеним на сайті фотографіям, опису та характеристикам, в термін до 14 днів з моменту отримання замовлення