Постіль Порічка - Новорічна

Пам’ятаєте ці відчуття, коли в холодну зимову ніч залізти в своє теплу постіль, або як це провалятись у ліжку до обіду в неділю, чи прилягти, хоч на кілька годин між годуванням малюка.  Ми точно добре пригадуємо ці моменти, і хочемо допомогти вам – подбати про ваш сон.

Лише подумайте скільки часу на рік ви проводите у ліжку, тому до цього питання треба підійти з холодним розумом! Давайте створимо комфорт та затишок у своїй спальні.

Якщо ви не знаєте, з чого почати – наші 4 основні кроки як придбати постільну білизну повинні вам допомогти:

1. Оберіть потрібний розмір
2. Оберіть потрібний матеріал
3. Оберіть колір під свій настрій
4. Оберіть свою нову ідеальну постіль

Розмір постільної білизни

В Україні розміри постелі бувають досить різними, і чіткого стандарту немає. Тому якщо ви не впевнені, який розмір у вас, найкраще взяти метр і виміряти розміри ліжка, ковдри, подушок.

Якщо у вас велике ліжко, то швидше за все вам потрібно глянути євро/двоспальні комплекти, якщо ковдр маєте дві – то це сімейні комплекти, якщо ліжко “на одного” гляньте на півторачки, і, звісно, у нас є дитячі комплекти для наймолодших.

Також у вас може бути якесь нестандартне ліжко, ковдра тошо. І ми без проблем пошиємо вам комплект під індивідуальні розміри.

Матеріал постелі

Тут усе просте – 100% бавовна. Бавовна – це натуральна тканина, тому коли бачите постіль зі 100% бавовни, то це означає 100% натуральність. Цей матеріал м’якший, ніж синтетичні варіанти, і більше “дихає”. Окрім того бавовна також міцний і простий у догляді матеріал – її можна прати часто і при високих температурах.

Тому вся постіль від Порічки зроблена лише зі 100% бавовни.

Окрім матеріалу тканину постелі розрізняють ще за типом плетіння нитки. Порічка пропонує купити сатинові комплекти. Це м’яка і дуже приємна на дотик тканина. Окрім того у нас є зимові фланелеві комплекти постелі. Такі комплекти чудово зігріватимуть вас взимку. Інші наші комплекти постільної білизни виготовлені з ранфорсу. Це тип бавовни, який є дуже цупким та зносостійким, добре пропускає повітря, достатньо м’який на дотик. Буде чудовим варіантом для постелі на кожен день.

Колір постільної білизни

Це та частина, де варто відключити розум і довіритись своєму серцю. У нас ви знайдете як однотонні комплекти, так і з яскравимим нестандартними принтами. Тут вже складно порадити щось конкретне, адже постіль має доповнювати кольорову гамму вашої спальні, чи вдповідати вашому настроєві, а може просто бути лаконічною і приємно тішити око. Мусите покластись на власні відчуття.

Обери свою нову улюблену постіль

Якщо будете шукати постіль ще десь, то обов’язково зверніть увагу на фурнітуру, варіанти кріплення підковдри та простині. Адже це можуть бути  ґудзики, дрібні розрізи з боку, ромбики спереду на підковдрі тощо. Обираючи постіль від Порічки будьте спокійні. У нас всі комплекти мають підковдру на замочку-блискавці (надійна італійська фурнітура), розріз йде знизу підковдри на всю ширину – вдягати ковдру стане легко! А простиню можна обрати на резинці – і повірте це того вартує!