Постіль Порічка

Ідея почати шити постіль з’явилась у нас в 2017 році, коли народився цей малюк на фото. Саме тоді ми самі шукали щось класне для дитячого ліжка, та пошукали були марні. Рішення було на поверхі – якщо гарної постелі немає, треба її створити.

Так почались пошуки якісних тканин, відповідальних швейних виробництв, і вже за півроку в жовтні 2017 року з’явилась Порічка – твоя нова улюблена постіль.

Згодом ми почали шити не лише дитячі, а й дорослі комплекти та інші товари для того, щоб створити вдома затишок і комфорт. Ті речі, які самі любимо та використовуємо щодня, і хочемо поділитись ними з вами. Перейти до каталогу, щоб купити постіль онлайн.

Команда – постіль Порічка

WHAT THEY SAID
дуже дякую за якісну постільну білизну, яку замовляю вже вдруге. дуже акуратно все зроблено. матеріали суперові, після прання все у відмінному стані. дякую за екоторбинку та дозволений всім малюкам смаколик, ваша увага та турбота дуже тішить. бажаю вам успіхів!

Mariya Kytynska

сподобалося все: - якість - швидкість виконання - те, що зробили під мої розміри підковдри - і миле пакування - коли відкриваєш коробку Нової пошти і бачиш не целофан, а полотняну торбину і вдихаєш приємний аромат справжньої лаванди дякую!

Oksana Nadyak

Гарна та якісна постільна білизна, пошита та запакована з любов'ю. Дякую за полотняну торбинку та смачну пастилу!

Ganna Lugova